autoryzowany partner

  • pomoże znaleźć najlepszy i najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom plan taryfowy,
  • wspólnie z Tobą przeanalizuje Twoje potrzeby biznesowe
  • przeprowadzi wdrożenie zachowując najwyższe standardy obsługi klienta,
  • zapewni wsparcie merytoryczne i doradcze w trakcie i po wdrożeniu,

wszystkie dane w jednym miejscu

Bitrix24 pozwala na stworzenie jednego ekosystemu z danymi na podstawie którego dokładnie wiesz, jak twój biznes prosperuje. Procesy w Twoim przedsiębiorstwie można zoptymalizować i odwzorować w programie używając dedykowanych narzędzi.Zobacz z jakich komponentów składa się Bitrix24

Bitrix24 to nie tylko ...

Profesjonalne narzędzia

wspierające pracę Twoją i zespołu

Optymalne i w pełni konfigurowalne narzędzia pozwalające na bardziej wydajną pracę zespołu. Dostępne funkcjonalności można udostępniać wskazanym użytkownikom gwarantując dostęp do wymaganych funkcjonalności.

bezpieczeństwo

Twoich danych

Bitrix24 to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Producent zadbał aby Twoje dane były przechowywane w przestrzeni zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 
Zarządzania projektami

i jeszcze lepsza komunikacja

Dzięki ponad 35 narzędziom dostępnym w oprogramowaniu do zarządzania projektami Bitrix24 będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz do produktywnej współpracy w zespole.

Komunikacja

podstawą pracy grupowej

Zdalnie czy w biurze, pracownicy zawsze mają szeroki wybór narzędzi do komunikacji: czaty, połączenia głosowe, wideorozmowy i konferencje. Istnieje możliwość nagrywania rozmów, 

Zarządzanie firmą

używaj profesjonalnych narzędzi

Bitrix24 CRM jest wyposażony w narzędzia Sales Intelligence, które pomagają obliczyć ROI, koszty pozyskania nowych klientów i efektywność twoich kampanii reklamowych. 

wiedza której często brakuje

wykorzystuj zebrane dane

Informacja jest niejednokrotnie przewagą konkurencyjną, które czasami jest dostarczona zbyt późno. Bitrix24 gromadzi dane sprzedażowe i operacyjne, które będą wykorzystane do generowania raportów. Osoby zarządzające mogą zobaczyć kluczowe informacje w raportach i podjąć właściwe decyzje na podstawie tych danych.

 
Praca z bazą danych

w kilku krokach

w Bitrix24 miedzy innymi możesz:

  • Utworzyć jednorodną bazę danych klientów z różnych źródeł
  • Zdefiniować i skonfigurować etapy i sposób pracy w jaki konsultanci powinni przetwarzać leady i deale
  • Skonfigurować automatyczne raporty sprzedaży
  • Obliczyć koszt leadu i opłacalność płatnych reklam 
  • Wprowadzić sposoby regularnej pracy z obecnymi klientami w celu powtórnej sprzedaży.

... to wiele więcej

więcej czasu dla Twoich bliskich

czas jest nieodtwarzalnym zasobem

Praca w Bitrix24 to przyjemność, nowoczesność i powtarzalność. Poprzez sprawną ewidencję danych wyręczy Ciebie z kłopotliwego procesu przygotowanie raportów. W każdej chwili możesz uzyskać aktualne dane używając wcześniej przygotowanych raportów. Twoje planowanie dnia zajmie tylko chwilę, a zaoszczędzony czas będziesz mógł poświęcić na to co lubisz.